top of page

Nacionālā vīriešu izlase

mens team.jpg

Gadu laikā, sākot ar pašiem pirmsākumiem pļavā, mazpilsētā, Latvijas nomalē, Latvijas lakrosa izlase nu jau ir plaši pazīstama starptautiskajā lakrosa kopienā, pateicoties mūsu neatlaidībai (gan uz, gan ārpus laukuma) un fiziskajam spēles stilam. Tas lielā mērā ir noticis arī pateicoties paražām un tradīcijām, kas mums ir tuvas un dārgas. Tradīcijas, ar kurām ar prieku dalāmies un kuras ir izkoptas ar mūsu spēlētāju un viņu ģimeņu atbalstu. Latvijas lakrosa kopiena ir maza, taču izveidotās saites starp spēlētājiem ir mūžīgas. Jebkurš spēlētājs, kurš kādreiz ir pārstāvējis Latviju ar trīs zvaigznēm uz krūtīm, vienmēr būs daļa no mūsu kopienas un tiks saukts par brāli.

Mēs lepojamies un cienām mūsu latvisko mantojumu, mums ir paveicies, ka, attīstot Latvijas lakrosu, mēs esam palīdzējuši atjaunot saikni daudziem Amerikā dzimušiem latviešu spēlētājiem ar viņu latviešu saknēm. Latvijas lakrosa kopiena vienmēr ir lolojusi draudzību un sinerģiju starp lakrosistiem Latvijā un Amerikā dzimušajiem latviešu lakrosistiem.

 

Ir skaidrs, ka veiksmīga sporta sistēma nav radīta vienas dienas laikā, bet gan gadiem ilgu neatlaidīgu pūliņu, smaga darba, centības un nopietnas attieksmes rezultātā. Latvijas vīriešu lakrosa izlase līdz šim ir nesusi Latvijas vārdu gan Pasaules, gan Eiropas čempionātos lakrosā, kā arī Eiropas prestižākajā turnīrā “Berlin Open”, 2015.gadā un 2017.gadā sasniedzot augsto 2.vietu, bet 2016.gadā izcīnot Latvijai 1.vietu. Plašāk par mūsu rezultātiem, tabulā:

bottom of page